20 kwietnia, 2021

Doktorant-stypendysta (2) do projektu „Polielektrolity oparte na odnawialnym kwasie itakonowym do otrzymywania samoorganizujących się hydrożeli nanokompozytowych”

Nazwa stanowiska: Doktorant-stypendysta

Nazwa jednostki: Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej

Wymagania:

1. Ukończone studia magisterskie na kierunku chemia lub technologia chemiczna.
  2. Status doktoranta w szkole doktorskiej.
  3. Umiejętność pisania i redagowania tekstów naukowych.
  4. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z literatury

Doktorant-stypendysta (1) do projektu „Polielektrolity oparte na odnawialnym kwasie itakonowym do otrzymywania samoorganizujących się hydrożeli nanokompozytowych”

Nazwa stanowiska: Doktorant-stypendysta

Wymagania:

1. Ukończone studia magisterskie na kierunku chemia lub technologia chemiczna.
  2. Status doktoranta w szkole doktorskiej.
  3. Umiejętność pisania i redagowania tekstów naukowych.
  4. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z literatury