Skip to content

Erasmus+

Informacja o zamknięciu Biura Erasmus/ Information about the closure of the Erasmus Office

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 9-13 sierpnia 2021r. Biuro Erasmus będzie nieczynne. Zapraszamy od 16 sierpnia 2021r. / We kindly inform that between August 9th and 13th our office will be closed. We will be open again from August 16th 2021. Artykuł Informacja o zamknięciu Biura Erasmus/ Information about the closure of the Erasmus Office pochodzi z serwisu Politechnika Krakowska | Erasmus+.

Szkoła Letnia WA PK 2021

Serdecznie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w Szkole Letniej 2021 organizowanej przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w terminie 01-10.07.2021r. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.cracowsummerarchitecture.pk.edu.pl/ Artykuł Szkoła Letnia WA PK 2021 pochodzi z serwisu Politechnika Krakowska | Erasmus+.

Rekrutacja na wyjazdy w roku akademickim 2021/2022

Uprzejmie informujemy, iż w pierwszych dniach marca 2021 na Wydziałach Politechniki Krakowskiej odbędzie się rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Więcej szczegółów otrzymają Państwo na stronach poszczególnych Wydziałów oraz u Wydziałowych Koordynatorów Programu Erasmus+. Artykuł Rekrutacja na wyjazdy w roku akademickim 2021/2022 pochodzi z serwisu Politechnika Krakowska | Erasmus+.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2020 - 03.01.2021 biuro Sekcji Erasmus będzie nieczynne. Artykuł PRZERWA ŚWIĄTECZNA pochodzi z serwisu Politechnika Krakowska | Erasmus+.

Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w semestrze letnim 2020/2021

Ze względu na możliwość dofinansowania dodatkowych wyjazdów na studia w ramach programu Erasmus, zapraszamy zainteresowanych studentów do kontaktu z Wydziałowymi Koordynatorami Programu Erasmus Politechniki Krakowskiej dr inż. arch. Justyna Tarajko-Kowalska – Koordynator Programu Erasmus Wydziału Architektury dr Margareta Wiciak - Koordynator Programu Erasmus Wydziału Informatyki i Telekomunikacji dr inż. Rafał Bogucki -  Koordynator Programu Erasmus Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki Continue Reading Artykuł Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w semestrze letnim 2020/2021 pochodzi z serwisu Politechnika Krakowska | Erasmus+.

UWAGA // ATTENTION

UWAGA! Władze rektorskie Politechniki Krakowskiej zdecydowały o przedłużeniu zawieszenia wszystkich zajęć dydaktycznych  na stacjonarnych i niestacjonarnych studiach I, II i III stopnia, w Szkole Doktorskiej PK, na studiach podyplomowych, kursach, szkoleniach, w Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzonych przez  PK  do dnia  16.06.2020r. czyli do ostatniego dnia zajęć dydaktycznych. Szczegółowe informacje znajdują się w Zarządzeniu nr 40 Rektora PK dostępnym na stronie: Continue Reading Artykuł UWAGA // ATTENTION pochodzi z serwisu Politechnika Krakowska | Erasmus+.
PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie