Skip to content

Dział Współpracy Międzynarodowej

KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – UNIWERSYTET FINIS TERRAE

Nieodpłatny kurs językowy oferowany przez uczelnię partnerską Universidad Finis Terrae (Chile), na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Czas trwania: marzec – lipiec 2023

Tryb: online (synchroniczny)

Punkty ECTS: 9

Wymagania: studenci studiów I stopnia

Harmonogram : środa lub czwartek 8:30 (GMT-3)…

WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TENNESSEE

Informujemy studentów Wydziału Architektury PK o możliwości wyjazdu na studia częściowe do University of Tennessee w semestrze letnim roku akademickiego 2022/23.

Zainteresowane osoby są proszone o zgłoszenie się do dr hab. inż. arch. Krzysztofa Bojanowskiego, w terminie do 14.09.2019 w …

WYMIANA STUDENCKA Z TECNOLÓGICO DE MONTERREY (Meksyk)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Tecnológico de Monterrey (ITESM) w semestrze letnim (luty – czerwiec) roku akademickiego 2022/2023.

Studenci pokrywają wszelkie koszty związane z wymianą (bilety lotnicze, obowiązkowe ubezpieczenie, zakwaterowanie, etc.).

Studenci studiów I i II stopnia

WYMIANA STUDENCKA Z KYUSHU UNIVERSITY (Japonia)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Kyushu University, School/ Graduate School of Engineering and Information Science and Electrical Engineering w semestrze letnim ( kwiecień – wrzesień) roku akademickiego 2022-2023.

Studenci pokrywają wszelkie koszty związane z wymianą (bilety …

WYMIANA STUDENCKA Z CHUNG-ANG UNIVERSITY (Korea Pd.)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Chung-Ang University (CAU) w semestrze letnim (marzec – czerwiec) roku akademickiego 2022-2023.

Studenci pokrywają wszelkie koszty związane z wymianą (bilety lotnicze, obowiązkowe ubezpieczenie, zakwaterowanie, etc.).

Studenci kształcący się na studiach stacjonarnych I

WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TASMANIA

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do University of Tasmania (UTAS) w Australii w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.
Semestr w UTAS trwa od lutego do czerwca 2023 r.

Studenci wszystkich wydziałów PK z wyjątkiem Wydziału Inżynierii i Technologii

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie